Адвокат российского ГРУшника вызывает в суд Порошенко

Оксана Соколовська, адвокат російського військовослужбовця ГРУ ГШ ЗС РФ Євгена Єрофєєва заявила, що буде судитися з головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом.

Так вона в ефірі одного з українських телеканалів відреагувала на слова Матіоса про те, що відвідала Москву та координувалася звідти, і «навряд чи зможе це спростувати», – інформує 24 канал.

Соколовська такі звинувачення спростовує.

Я вже майже звикла до висловлювань, які не мають нічого подібного з реальністю і є повною нісенітницею з боку головного військового прокурора, тому я не здивувалася. Я, як громадянка України, маю право бувати в будь-якій країні. Я не обмежена у праві пересування, і якихось дій або спілкування з будь-якими працівниками або юридичними компаніями, які мають певні зв’язки з ФСБ, жодного разу не мала, – зазначила правозахисник.

Крім того, адвокат цікавиться, звідки військовій прокуратурі відомо про її переміщення.

Мені є цікавою позиція держави Україна в особі президента та головного військового прокурора, яким чином їм відомо, де саме я була. Невже щодо мене велися оперативно-розшукові дії або негласні слідчі дії, або втручалися в мою адвокатську діяльність – яким чином їм взагалі відома інформація про моє перебування в тій чи іншій країні», – наголосила Соколовська.

На питання, чи буде вона судитися з Матіосом, адвокат відповіла ствердно та допустила, що серед відповідачів також буде «гарант Конституції» – президент Петро Порошенко. Однак, коли саме це відбудеться, вона не уточнила.

На главную

"